Kožené výrobky

CESTOVNÝ SET

Táto kolekcia bola navrhnutá a vyvzorovaná ako posledná. Je určená na cestovanie. Pri jej vzorovaní sme vychádzali z vlastných skúsenosti a praktických potrieb. Veľkosť výrobkov zodpovedá osobným potrebám pri troj – štvor dňových služobných cestách alebo bežných dovolenkách. Na dno cestovnej tašky vojde napr. spisovka 400 s pracovnými potrebami. Príručná taška spoľahlivo pojme osobné veci nesesér je určený na kozmetiku, prípadne nabíjačky a iné drobnosti. Ako materiál sme použili 1,4 až 1,6 mm hrubú hovädziu čalúnicku kožu, zipsy a ostatné kovové komponenty sú v povrchovej úprave stará mosadz. Kolekciu vhodne dopĺňajú peňaženky, obaly a diáre.

 

CESTOVNÁ TAŠKA

Výrobok bol vzorovaný na bežné cestovanie. Na dno sa zmestia všetky výrobky formátu 400 : aktovka 442, spisovka 400, prípadne obal A4. Medzi podšívkou a vrchným materiálom je mäkčiaca výplň, ktorá zrovnáva tvar obsahu. Pomocou dvoch uší je možné ju nosiť v ruke aj na pleci. Tašku je možné doplniť rozšíreným náplecníkom s karabínami.

PRÍRUČNÁ TAŠKA

Tento výrobok je najpoužívanejší z cestovnej kolekcie. Určený je na drobné predmety, ktoré potrebujeme mať stále po ruke : telefón, zápisník, vreckovky, peňaženka, okuliare, kľúče… V prípade potreby sa tam zmestí aj obal A4. Podšívka tašky má z vnútornej strany malé vrecko na drobnosti.

KOZMETICKÁ TAŠKA

Táto taška je určená na kozmetiku a iné drobnosti pre dámy aj pánov. Je navrhnutá tak, aby vošla do cestovnej tašky priečne spolu napr. s aktovkou alebo spisovkou. Používa sa aj ako kabelka.

PRACOVNÉ AKTOVKY

Táto rada výrobkov sa vyznačuje tým, že vybrané dielce boli vystužené špeciálnou, čiastočne vodovzdornou lepenkou. Tým získava vlastnosti, ktoré dôsledne ochraňujú vnútorný obsah napr. notebook. Výrobky je možné vkladať jeden do druhého podľa momentálnych potrieb zákazníka. Obal A4 sa dá vložiť do spisovky 400 a spolu s ňou do aktovky 551. Do aktovky 441 je možné vložiť obal A4 a iné veci v tomto formáte. Kolekcia je navrhnutá ako unisex. Využijú ju predovšetkým ľudia, ktorým sú blízke prírodné materiály a nadčasový dizajn našich výrobkov.

 

AKTOVKA 551

Celokožená aktovka 551 s prekladom je vo vnútri rozčlenená na tri priestory. V zadnom je kožené vrecko na doklady a slučka na pero. Stredný je bez výbavy a predný je plochý – harmonikový. K aktovke je možné doobjednať odnímateľný náplecník a zipsovú prepážku.

AKTOVKA 441

Celokožená aktovka 441 s preklopom je vo vnútri rozčlenená na tri priestory. V zadnom je kožené vrecko na doklady a slučka na pero. Stredný je bez výbavy a predný je plochý – harmonikový. Odnímateľný náplecník je v štandardnej výbave. Zipsovú prepážku je možné doobjednať.

SPISOVKA 400

Výrobok je určený na všetky obaly formátu A4. Je celokožený, jednopriestorový. Na zadnej strane má vrecko na doklady a slučku na pero. Spisovku vojde do aktovky 551. Za príplatok je možné doplniť rúčku.

KABELKY – DOPLNKY

Tieto výrobky sú primárne určené ženskej časti populácie ako kabelky ale s obľubou ich nosia aj muži ako dokladové tašky. Dopĺňajú ich peňaženky, opasky a rôzne puzdra. Sú zhotovené z kvalitnej hovädzej kože, podšité bravčovou kožou. V prípade potreby sú dielce zosilnené špeciálnou, čiastočne vodeodolnou lepenkou. Príručné tašky alebo kabelky sú vhodné na voľný čas a k športovému oblečeniu. Môžu dopĺňať cestovný set a je možné doobjednať k ním rúčku. Sú určené pre ľudí, ktorí majú radi prírodné materiály a nadčasový vzhľad. Vyrábajú sa v troch farbách: Nugát, Brandy a Havana.

KABELKA 330

Celokožená dámska kabelka alebo pánska príručná taška má dva priestory, pričom zadný je doplnený vrecúškom na doklady a slučkou na pero. Taška je štandardne doplnená náplecníkom a rúčkou. Zmestia sa do nej výrobky formátu A5. Vyrobená je z kvalitnej hovädzej kože, podšívka z bravčovej kože.

KABELKA 220

Celokožená dámska kabelka alebo pánska príručná taška má dva priestory, pričom zadný je doplnený slučkou na pero. Taška je štandardne doplnená náplecníkom. Rúčku je možné za príplatok doobjednať. Je určená na osobné drobnosti.

PEŇAŽENKY – NOTESY / OBALY

Tieto výrobky spĺňajú štandardné nároky bežného zákazníka. „M“ peňaženka má 4 priestory na karty, priestor na drobné a priestor na papierové peniaze. Peňaženka „V“ má 6 priestorov na karty a okrem drobných a papierových peňazí do nej zmestíme cestovný pas.

 

KOŽENÝ OBAL A4

Tento kožený obal tvorí doplnok k aktovkám a spisovkám. Vhodný pre papier formátu A4.

KOŽENÉ NOTESY

Notesy vo formáte A5 a A6 majú zošit s čistými stranami, slučku na pero a uzatvárajú sa gumičkou. Na výrobky je možné aplikovať hĺbkotlačou logo alebo text.

KOŽENÉ PEŇAŽENKY

Tieto výrobky spĺňajú štandardné nároky bežného zákazníka. “M” peňaženka má 4 priestory na karty, priestor na dorbné a priestor na papierové peniaze. Peňaženka “V” má 6 priestorov na karty a okrem dorbných a papierových peňazí do nej zmestíme cestovný pas

OPASOK 30/40

Opasky majú skracovaciu skrutku a sú určené do bežných typov nohavíc pre mužov a ženy. Vyrábajú sa v šírke 30 a 40 mm. Zákazník si môže dĺžku opaska upraviť sám.

Inštalácia výrobkov Akela v predajne Panacea, Prielohy 693/3, Žilina.